Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Oost-Vlaanderen van 31 december 2008 tot 17 juli 2009 en sedert 16 september 2009. Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Willebroek op 13 juni 1971. Handelsingenieur. Bediende. Gemeenteraadslid van Sint-Niklaas.

Interventies in de plenaire zitting

2014

P182 - Vragen, wetsontwerpen en -voorstellen, stemmingen - 30 Jan 2014

P180 - Vragen, wetsontwerp, stemming - 16 Jan 2014

2013

P150 - Vragen, naamstemmingen, interpellaties - 20 Jun 2013

P140 - Vragen, wetsontwerpen en voorstellen, stemmingen - 02 Mei 2013

P137 - Vragen, voorstellen, stemming naturalisaties, stemmingen - 28 Mrt 2013

2012

P121 - Wetsontwerpen en voorstellen - 19 Dec 2012

P099 - Wetsontwerpen en voorstellen - 13 Jul 2012

P091 - Vragen, wetsontwerpen, stemmingen - 14 Jun 2012

P084 - vragen, wetsontwerpen en -voorstellen, stemmingen - 03 Mei 2012

P082 - Vragen, voorstellen, stemmingen - 19 Apr 2012

P069 - Begrotingen - 02 Feb 2012

2011

P054 - Vragen, wetsontwerp en voorstellen, stemmingen - 17 Nov 2011

P044 - Vragen, wetsontwerpen en -voorstellen, stemmingen - 14 Jul 2011

P041 - mondelinge vragen, wetsontwerpen en -voorstellen, stemmingen - 23 Jun 2011

P036 - Vragen, wetsontwerp en voorstellen, stemmingen - 26 Mei 2011

P035 - Vragen, wetsontwerpen en voorstel, begrotingen en rekeningen, inoverwegingnemingen, stemmingen - 19 Mei 2011

P030 - Vragen, voorstellen, inoverwegingnemingen, stemmingen - 28 Apr 2011

P025 - Vragen, voorstellen, stemmingen - 24 Mrt 2011

P18 - Verslag bijzondere commissie veiligheid spoorwegennet, wetsontwerp, stemmingen - 10 Feb 2011

2010

P139 - Wetsontwerpen en -voorstellen, stemmingen - 28 Jan 2010

P138 - Vragen, wetsontwerpen en voorstellen, stemmingen - 28 Jan 2010